KONST / Litografier / Färglitografier 14609531
nr 1460 9531
Färglitografier
6 st, Nordens flora II-III, CM Lindman, yttermått inklusive ram: 32x23cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 11 april 2022
kl 18:44:32
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)